Anastázie Melková

objednávky: 775 342 580

RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ OLEJOVÁ MASÁŽ     

Máte sedavé zaměstnání či naopak stále stojíte na nohou?

Jste stále pod tlakem a ve stresu?

Relaxační olejová masáž je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě,kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Při této masáži prožijete jedinečný pocit uvolnění a harmonizaci těla i duše. Masáž se provádí jemným tlakem a pomalými hmaty (pro větší uvolnění lze přikládat nahřáté lávové kameny). Podporuje krevní oběh, lymfatický systém a napomáhá vyloučit toxické látky z organismu. Pomáhá tělu i psychice se vyrovnat se stresem.

1 hodina…….1000Kč

90 minut………1500Kč

     

KLASICKÁ MASÁŽ (ZDRAVOTNÍ)  

Klasická masáž způsobuje významné prokrvení především svalového a vazivového  aparátu,ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení látkové výměny, vytlačení odpadních balastních látek (sůl,vápník,kys.mléčná,voda…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolení spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy. U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky ve svalech. Odblokování ztuhlých svalů, povolení spazmů, prospívá i kloubům. Zejména při pravidelným provádění výrazně ulevuje od bolesti. Pomáhá od bolestech hlavy, kloubů, svalů v oblasti kříže…

 70 minut………1300Kč

     

ÁJURVÉDSKÁ MASÁŽ DÁTÁ SNÉHÁN

Technika masáže dátá snéhán se provádí zásadně teplým olejem, který má schopnost prosáknout hluboko do tkání a odbourává i psychické bloky. Dobře provedenou dátá snéhán masáží ulevíte i od dlouhotrvající bolesti, dochází ke zvětšení kloubního rozsahu, odstraňují se zplodiny metabolismu usazené v úponech svalů, dochází k regeneraci kůže, tkání a celkové harmonizaci celého organismu. Takže tuto techniku si dovoluji nazvat léčebnou terapií. Masáž dátá snéhán je hodně účinná, často pomůže i tam kde selže běžná fyzioterapie, pro lidi s potížemi může být masáž mnohdy i značně bolestivá.

 90 minut………2000Kč